Reference

Co o nás řekli naši zákazníci

Dobrý den, voda teče asi 3 krát víc ako tekla pred čistěním.
Martin Džurbala
Dobrý den, v koupelně ve vaně teče teplá voda hned i větším tlakem.  Děkujeme za kus dobré práce, kterou jste odvedli.
Rodina Műllerova
Dobrý den, čištění je velmi znát, co hodně oceňuji je, že teplá voda teče hned, když pustím kohoutek. Děkuji.
Sabina Hanauerová
Dobrý den, za náš byt konstatuji, že došlo k hodně velkému zlepšení. Aktuální stav velmi dobrý.
Ivo Procházka
Dobrý den, voda teče skvěle! Už aby to peklo bylo za námi (všemi).
Tom Kurfürst
Dobrý den, ze sprchy teče voda proudem a je horká. V životě jsme se v tomto bytě tak dobře neosprchovali. Skvělá práce, děkujeme!
Sivákovi

Mezi naše spokojené zákazníky patří i velké společnosti a veřejné instituce

Služby poskytujeme všem majitelům rodinných domů a bytů. Každý zákazník je pro nás významný. Někteří zákazníci jsou ale známější… 

Ze sféry soukromé jsou to mimo jiné tvůrce portálu IDOS – Chaps spol s.r.o., Starobrno a.s., Zetor a.s., JET SURF Střelice, ZKL a.s., strojírny Šmeral Brno, a.s., mostecká těžařská společnost Czech Coal a.s.,  šumperská oděvní barvírna Pro len s.r.o., AZ Klima a.s., litovelská pobočka sportovní značky HEAD, Jaroměřická mlékárna a.s., VS Plastik Vsetín a řada dalších.

V oblasti správy nemovitostí a tepelných zdrojů spolupracujeme dlouhodobě např. s Domovní správou Prostějov, Správa budov Rosice, Alfa Com s.r.o, BD Rozvoj, Erding a.s., a řadou bytových družstev a SVJ.

Důležitým segmentem jsou též instituce s veřejnou působností: VUT Brno, Masarykova univerzita, Mendelova univerzita, základní a střední školy, objekty samospráv (UP Kroměříž, MSSZ Brno, MČ Brno-Střed), sportovní a relaxační areály (Aquapark Vyškov, Lázně Prostějov), město Kolín a další.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou topenářských, instalatérských a servisních firem – 80% našich zakázek je na základě jejich doporučení.

Ve veřejných výběrových řízeních jsme České republice ušetřili nejeden milion.